آراد برندینگ
خانه / میگو آب شور / معرفی و شناخت انواع میگو آب شور

معرفی و شناخت انواع میگو آب شور

آیا با انواع میگو آب شور آشنایی دارید؟ مطلب زیر برای شناخت بیش تر میگو آب شور به معرفی انواع آن پرداخته است و شما می توانید با مطالعه این مطلب بیش تر در مورد آن بدانید.
میگو یکی از برترین سخت پوستانی است که در آب های شور و شیرین یافت می شود و البته میگو های آب شور و شیرین از نظر شکل ظاهری و خواص با هم متفاوت می باشند. در مطلب زیر در مورد انواع میگو آب شور صحبت شده است و شما می توانید بیش تر در مورد آن ها بدانید.

شناخت انواع میگو آب شور

میگو کورال راه راه: میگو کورال راه راه از جمله برترین میگو های آب شور بوده که می توان این میگو را با نگهداری راحت و آسان پرورش داد. البته میگو کورال از نوع میگو های صلح طلب می باشد و با انواع میگو ها سازگاری دارد. این آبزی در رنگ قرمز یافت می شود و در رژیم غذایی آن گوشت استفاده می شود. بهترین PH برای نگهداری این میگو از ۷۲ الی ۷۸ می باشد و مکمل های غذایی که برای این میگو استفاده می شود باید دارای منزیم، ید، عناصر کمیاب باشند. زیستگاه اصلی این میگو ها در سوماترا، اندونزی، هاوایی، سبو و کارائیب می باشد.

کورال راه راه

میگو تایگر: از برترین میگو های تزیینی که البته نگهداری آن ها راحت و آسان می باشد، میگو تایگر نام دارد. این میگو نیز از خلق و خوی آرامی برخوردار می باشد و از رنگ های سفید و قرمز تشکیل شده است. میگو تایگر در دمای ۷۲ الی ۷۸ فارنهایت زندگی می کند و بهترین شوری آب برای این میگو ها از ۱٫۰۲۳ الی ۱٫۰۲۵ می باشد.

تایگر

میگو کمل: از گونه های دیگر میگو آب شور میگو کمل است. بهتر است بدانید که این میگو را می توانید به راحتی در مکان های مختلفی نگهداری کنید و سطح نگهداری این میگو بسیار راحت بوده و البته از خلق و خوی بالایی برخوردار می باشد. این میگو در رنگ های آبی، قرمز و سفید تشکیل شده است و بهترین دما برای آن ۶۴ الی ۷۷ درجه فارنهایت می باشد. PH آب مورد نیاز برای زندگی این میگو از ۴ الی ۸ می باشد و بهترین شوری آب این میگو از ۱٫۰۲۳ الی ۱٫۰۲۵ است.
میگو اسکارلت: میگو اسکارلت از میگو های صلح طلبی است که در وضعیت بسیار راحتی قابل پرورش می باشد. این میگو دراندونزی و سریلانکا یافت می شود و از مواد گوشتی برای تغذیه استفاده می کند. میگو اسکارلت از کلسیم، منزیم، ید زیادی برخوردار بوده است و در مورد رنگ بدنه این میگو می توان گفت که از رنگ قرمز و سفید تشکیل شده است. برای تغذیه میگو اسکارلت می توانید از میگو خشک و منجمد شده و غذا های پولکی استفاده کنید تا میزان ید در بدن آن افزایش یابد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
بهرام انصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09128184761
شماره موبایل: 02188975736
تلگرام: BahramTaaari@
تلگرام: lian.abzian
پست الکترونیکی: Bahram.20110@gmail.com

مطلب پیشنهادی

میگو آب شور

پرورش میگو آب شور در بوشهر

پرورش میگو در بوشهر چگونه می باشد؟ آیا پرورش میگو در بوشهر جزئی از مشاغل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران