آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت انواع میگوی آب شیرین در بازار تهران

قیمت انواع میگوی آب شیرین در بازار تهران

میگو ها از سخت پوستانی می باشند که در آب های شیرین و شور زندگی می کنند. آیا می دانید قیمت انواع میگو در بازار تهران چقدر می باشد؟ در مورد میگو آب شیرین چه می دانید؟
میگو گونه ای از مغذی ترین آبزیانی است که توانسته است در آب های شور و شیرین یافت شود. البته این آبزی از خواص زیادی برخوردار می باشد و در بازار از فروش خوبی بهره مند است. میگو ها به دو دسته میگو آب شیرین و میگو آب شور تقسیم می شوند که در این مطلب در مورد انواع میگو آب شیرین صحبت شده است.

معرفی انواع میگو آب شیرین

کریستال میگو: یکی از نام های علمی کریستال میگو، کانتونانسیس می باشد و البته این میگو با نام های عمومی دیگری چون میگو زنبور عسل، کریستال قرمز، کریستال سیاه و… یاد شده است. این میگو بیش تر در جنوب شرق آسیا دیده شده است و بهترین دما برای نگهداری آن از ۶۲ الی ۷۲ فارنهایت می باشد. این میگو می تواند تا ۲ سال نیز عمر کند و از هر نوع ماده غذایی تغذیه می کند.

کریستال میگو

ببر میگو: از زیباترین گونه های میگو که در آب های شیرین یافت می شود، می توان به ببر میگو اشاره کرد. این میگو در جنوب شرق آسیا دیده شده است و البته در طبیعت به وفور یافت می شود. این میگو می تواند تا ۲ سال نیز عمر مفید داشته باشد و نسبت به دیگر انواع میگو از مراقبت کمی برخوردار است. البته ببر میگو را باید در آب های کم اسیدی نگهداری کرد چرا که در این آب ها از رشد بهتری برخوردار می باشد. دوره بارداری ببر میگو ها ۳۰ روزه بوده و این میگو می تواند در دمای ۷۲ فارنهایت رشد خوبی را داشته باشد.

ببر میگو

میگو شراب قرمز: یکی از گونه های بسیار زیبای میگو که در آب های شیرین یافت می شود، میگو شراب قرمز می باشد. این میگو در جنوب شرق آسیا یافت می شود و می تواند تا ۲ سال عمر کند. البته میگو شراب قرمز از هر نوع ماده غذایی مصرف می کند و بهترین دما برای زندگی این میگو، ۶۲ الی ۷۲ فارنهایت می باشد. میگو شراب قرمز نیز تا ۳۰ روز دوره بارداری را می گذراند و در سختی آب ۳ DH نیز زندگی می کند.

میگو شراب قرمز
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
بهرام انصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09128184761
شماره موبایل: 02188975736
تلگرام: BahramTaaari@
تلگرام: lian.abzian
پست الکترونیکی: Bahram.20110@gmail.com

مطلب پیشنهادی

shrimps.ir

https://shrimps.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران