آراد برندینگ
خانه / میگو آب شیرین / شناخت بهترین انواع میگو آب شیرین

شناخت بهترین انواع میگو آب شیرین

آیا با انواع میگو آب شیرین آشنا می باشید؟ برای شناخت بهترین انواع میگو آب شیرین می توانید مطالب زیر را مطالعه کنید و بهترین انواع میگو را بشناسید.
میگو یکی از برترین انواع آبزیانی است که از پوست سختی برخوردار می باشد و البته این نوع جانور دریایی در آب های شیرین و شور یافت می شود. این نوع آبزی دارای مواد مغذی است و می توان گفت که از ارزش اقتصادی و غذایی بسیار بالایی برخوردار می باشد.

شناخت بهترین انواع میگو آب شیرین

میگو امانو: از انواعبهترین میگو که در آب های شیرین یافت می شود می توان به میگو امانو اشاره کرد. این نوع میگو با نام آمانو نیز یاد می شود و در طبیعت با این نوع آبزی مواجه می باشیم. این میگو از هر نوع ماده غذایی مصرف می کند و می تواند تا ۳ سال نیز عمر داشته باشد. سختی آب برای زندگی این ماهی از ۳ الی ۱۰ DH می باشد. زیستگاه اصلی میگو آمانو در آسیای جنوبی شرقی می باشد و در کشور آمریکا در آکواریوم ها نگهداری می شود. بهترین دما برای نگهداری و پرورش این آبزی حدود ۷۵ فارنهایت می باشد.

آمانو

میگو مخمل آبی: این نوع میگو در طبیعت یافت نمی شود و زیستگاه اصلی این میگو در تایوان می باشد. میگو مخمل آبی در دمای ۶۵ الی ۸۵ فارنهایت رشد کرده و بهترین سختی آب نیز برای رشد این ماهی ۳ الی ۱۵ DH می باشد. این میگو تا ۳ سال عمر کرده و PH موردنیاز برای رشد این آبزی از ۶٫۲ تا ۸٫۰ می باشد.

مخمل آبی

میگو سرخ گیلاس: این نوع میگو در طبیعت یافت نمی شود و بهترین PH برای آن از ۶٫۲ الی ۸٫۰ می باشد. میگو سرخ گیلاس در دمای ۷۵ فارنهایت رشد می کند و از هر نوع ماده غذایی استفاده می کند. طول عمر این میگو ۱ الی ۲ سال می باشد و از نوع میگو های وحشی به شمار می رود. البته این نوع میگو در آلمان پرورش می یابد و مراقبت از آن بسیار راحت می باشد. میگو سرخ گیلاس از میگو های بسیار شاد بوده و تنها به مس حساس است.

سرخ گیلاس

ببر میگو: این میگو در جنوب شرقی آسیا زندگی می کند و البته در طبیعت یافت می شود. ببر میگو در دمای ۶۸ الی ۷۵ فارنهایت رشد می کند و تا ۲ سال می تواند عمر مفید داشته باشد. PH موردنیاز برای رشد این ماهی حدود ۶٫۰ الی ۷٫۲۵ می باشد و از هر نوع ماده غذایی مصرف می کند. البته این نوع میگو در آب نرم و اسیدی خیلی کم زندگی می کنند و برخی از مواقع رشد این میگو کاهش می یابد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
بهرام انصاری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09128184761
شماره موبایل: 02188975736
تلگرام: BahramTaaari@
تلگرام: lian.abzian
پست الکترونیکی: Bahram.20110@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران